CENTRUM TERAPII POZNAWCZO-BEHAWIORALNEJ

Od Nowa

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów specjalizujących się w metodzie terapii poznawczo-behawioralnej oraz lekarza psychiatry. Pomagamy przede wszystkim w radzeniu sobie ze stresem i kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi, depresją, a także wieloma innymi dolegliwościami zdrowia psychicznego. Specjalności poszczególnych terapeutów znajdziecie Państwo w zakładce Specjaliści.

Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalności, aby uwzględniać kompleksową ocenę zdrowia psychicznego oraz fizycznego i oferować pomoc adekwatną do zgłaszanych dolegliwości.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje

10 października 2016r. obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji wszystkich zainteresowanych dbaniem o zdrowie psychiczne i poszukujących porady w tym zakresie zapraszamy na bezpłatne konsultacje w Centrum "Od nowa", które odbędą się w dniach 10 - 14 października 2016r. . Ilość miejsc ograniczona, zapraszamy do zapisów.